Мейн

Як комплексний постачальник з 70-річним досвідом роботи та з асортиментом продукції, що нараховує більше 100 найменувань виробів власного виробництва, ми можемо гнучко реагувати на різноманітні потреби осіб з інвалідністю. Ми пропонуємо не тільки комплектуючі та матеріали для індивідуального протезування, але і широкий вибір ортезів, бандажів, висоякісного ортопедичного взуття, а також різні матеріали для виробництва ортопедичних виробів, текстиль тощо.

Одеське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство створено з метою задоволення потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями. Задля задоволення всіх потреб таких осіб Підприємство функціонує і обслуговує м. Одесу, м. Херсон, Одеську та Херсонську область. Підприємство за індивідуальними замовленнями безкоштовно забезпечує протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю всіх категорій та дітей віком до 18 років.

Для виготовлення протезно-ортопедичної продукції Підприємство використовує сучасне обладнання та матеріально-технічну базу, яка є однією з найкращих в Україні серед підприємств такого ж профілю. Таке обладнання дозволяє виготовляти Підприємству щорічно понад 9 тисяч пар ортопедичного взуття та понад 2,5 тисяч протезно-ортопедичних виробів.

 

Лилия

Спасибо большое за качественное обслуживание! Заказывала себе корсет. Всё супер!

Марина Р.

Огромная благодарность всему коллективу ОКЕПОП  за способность жить полноценной жизнью, ваше дружелюбное , человеческое отношение к людям.

Олександр К.

Висловлюю вдячність працівникам ОКЕПОП за зручне, стильне, якісне  взуття.

Анатолий Б.

Огромное спасибо за вежливое и радушное обслуживание,  ассортимент товара и приятные цены  в магазине ОКЕПОП. Товар качественный, рекомендую.

Ніжинська Н.О.

Дуже вдячна всім працівникам підприємства за якісне, зручне, красиве взуття, а також за чуйне, уважне, доброзичливе ставлення до відвідувачів. Бажаю підприємству процвітання на довгі-довгі роки.

Галич В. А.

Хочу висловити свою подяку такій установі як Одеське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, яке знаходиться на вул. Терешкової, 11. Перебуваючи в стаціонарі первинного і складного протезування мені виготовили модульний протез і дві пари взуття. Якість протеза і взуття на вищому рівні, я дуже задоволений. Працівники стаціонару професіонали своєї справи, чуйні, уважні. Хочу висловити величезну подяку всім працівникам одеського протезного заводу. Ваш постійний замовник

Шубенко Т.В.

Велика подяка всьому колективу заводу. Дуже уважний і привітний персонал. Швидко оформили і виготовили замовлення. Спасибі, дуже приємно.

Маржелова Є.В.

Висловлюю щиру подяку всьому колективу цього підприємства. Все, з ким мені доводилося спілкуватися, глибоко вникали в мої проблеми і знаходили найкращий шлях їх вирішення. Працювали швидко і дуже якісно.

Ангел Т.

Я Ангел Тетяна дякую за відмінно виконану, якісну, зручну і тепле взуття для себе.