Одеському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству – 75!

 

Сьогодні, 16 травня 2019 року, наше підприємство святкує  визначну подію – 75-річчя Одеського казенного экспериментального протезно-ортопедичного підприємства, ювілей нашого успіху та  сумлінної праці  для блага людей.

Саме у цей день, 75 років тому, 16 травня 1944 року, Головним Управлінням української протезної промисловості був створений Одеський протезний завод, а починало свою діяльність підприємство ще до Другої Світової війни з невеликих майстерень для виготовлення протезів верхніх та нижніх кінцівок та ортопедичного взуття.

За роки існування підприємство надавало та надає висококваліфіковану спеціалізовану протезно-ортопедичну допомогу населенню Одеської та Херсонської областей, мешканцям інших регіонів України.

Нині в Одеському КЕПОП та Херсонській протезно-ортопедичній дільниці працює понад 100 чоловік. Це адміністрація, інженерно-технічні працівники, співробітники технічного відділу та стаціонару первинного та складного протезування, кваліфіковані робітники на виробництві. Спільними зусиллями вони забезпечують своєчасне та якісне виконання замовлень, консультують та виконують різні послуги для клієнтів.

Підприємство обслуговує понад 43 тисяч громадян, які потребують протезно-ортопедичної допомоги. Критерієм успіху є людина, з її ідеями, творчими думками, знанням справи та досвідом. І тому адміністрація та працівники підприємства завжди прагнуть повного вирішення всіх виробничих проблем, приділяє особливу увагу виконанню планів щодо економічного і соціального розвитку підприємства, шукають нові шляхи удосконалення продукції для задоволення потреб наших клієнтів – на це спрямовані зусилля всього нашого колективу.

 

Ми раді й надалі так само сумлінно продовжуватити свою працю задля Вашого здоров’я та добробуту!

 

З повагою, Колектив підприємства

[contact-form-7 id=”53″ title=”Передзвоніть мені”]

×

[contact-form-7 id=”54″ title=”Перезвоните мне”]

×

[contact-form-7 id=”181″ title=”Задати питання”]

×

[contact-form-7 id=”182″ title=”Задать вопрос”]

×