Новий механізм забезпечення людей з інвалідністю засобами реабілітації впроваджується за принципами ринкової конкуренції та адресного підходу


06 листопада 2018 року в приміщенні Фонду соціального захисту людей з інвалідністю під головуванням заступника Міністра соціальної політики Лариси Попової відбулась нарада з представниками виробників і постачальників технічних та інших засобів реабілітації.

Під час наради учасники обговорили проблемні питання реалізації Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (із змінами), а також шляхи їх вирішення, узгодили позиції щодо подальших дій.

Особливу увагу було приділено ефективному виконанню бюджетної програми 2507030 ,,Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів” за напрямом „Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення”, питанням щодо розподілу коштів на відповідні вироби.

У поточному році за зазначеною програмою в частині забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації передбачено 1127,58 млн грн. Станом на 01 листопада поточного року Мінсоцполітики спрямувало 1020,27 млн грн на забезпечення засобами реабілітації. При цьому за даними Централізованого банку даних з проблем інвалідності станом на 01.11.2018 сформовано відповідних договорів на суму 803,48 млн грн, що є підтвердженням успішної імплементації нового запровадженого механізму на договірних засадах за принципами ринкової конкуренції та адресного підходу із задоволенням потреби кожної окремої особи з інвалідністю.

Міністерством заплановані подальші кроки розвитку забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, які дозволять й надалі підвищувати ефективність процесу.

 

За інформацією офіційного веб-порталу Міністерства соціальної політики

[contact-form-7 id=”53″ title=”Передзвоніть мені”]

×

[contact-form-7 id=”54″ title=”Перезвоните мне”]

×

[contact-form-7 id=”181″ title=”Задати питання”]

×

[contact-form-7 id=”182″ title=”Задать вопрос”]

×