Учасники бойових дій мають право на безкоштовне протезування та ортезування в Україні

АТО

Для безкоштовного забезпечення допоміжними засобами реабілітації учасників бойових дій подаються наступні документи до управління соціального захисту населення:

п.14 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2012 №321 (зі змінами)

1. Заява

2. Паспорт громадянина України(тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту)

3. Копія одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або паспорт громадянина України.

4. Рішення ВЛК

5. Витяг з наказу командира військової частини або довідку про обставини травми видану командиром військової частини або копію іншого документа з відомостями про участь в антитерористичній операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, перебуваючи безпосередньо в районі та у період здійснення зазначених заходів, в заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України ( для осіб визначених п.19-23 частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, яким не встановлено інвалідність).

[contact-form-7 id=”53″ title=”Передзвоніть мені”]

×

[contact-form-7 id=”54″ title=”Перезвоните мне”]

×

[contact-form-7 id=”181″ title=”Задати питання”]

×

[contact-form-7 id=”182″ title=”Задать вопрос”]

×