Звернення до міжнародних партнерів протезно-ортопедичної галузі

24 лютого 2022 року Росія атакувала нашу країну і почалася повномасштабна війна, яка триває по сьогоднішній день. Внаслідок військової агресії постраждало дуже багато українців, частина серед яких діти.

На даний час і у таких умовах, нам все складніше дбати про потреби осіб з інвалідністю у протезуванні, бо багато постачальників комплектуючих наразі припинили свою роботу та не можуть поставляти ці вироби. Ми хочемо продовжувати свою місію у підтримці та турботі про осіб з інвалідністю, а також подбати про осіб, що фізично постраждали від військової агресії Росії та яким були ампутовані кінцівки. Ми маємо продовжувати свою роботу заради таких людей, проте ми маємо потребу у комплектуючих, які Ви виробляєте. Також, існує проблема з валютними розрахунками, на даний момент маємо певні обмеження щодо операцій у іноземній валюті.

У зв’язку з чим ми просимо Вас надати такі комплектуючі, як гуманітарну допомогу . Це допоможе потурбуватися про наших пацієнтів та допоможе їм почати нове життя з мобільністю та незалежністю у таких складних умовах.

Щиро сподіваємося на порозуміння та допомогу у цій ситуації.